Национално Училище за Приложни Изкуства
"Професор Венко Колев" - Троян

Национална Гимназия по Приложни Изкуства Национална Гимназия по Приложни Изкуства Национална Гимназия по Приложни Изкуства Национална Гимназия по Приложни Изкуства Национална Гимназия по Приложни Изкуства Национална Гимназия по Приложни Изкуства Национална Гимназия по Приложни Изкуства Национална Гимназия по Приложни Изкуства Национална Гимназия по Приложни Изкуства Национална Гимназия по Приложни Изкуства

РЕЗУЛТАТИ ОТ 6 НАЦИОНАЛЕН КОНКУРС ЗА РИСУНКА НА ТЕМА „ПЕЙЗАЖ ОТ МОЯТА БЪЛГАРИЯ” , 2017 ГОДИНА

 

РЕЗУЛТАТИ ОТ 6  НАЦИОНАЛЕН КОНКУРС ЗА РИСУНКА НА ТЕМА „ПЕЙЗАЖ ОТ МОЯТА БЪЛГАРИЯ” , 2017 ГОДИНА

 

ПЪРВА НАГРАДА – ГРАМОТА И УЧАСТИЕ В ПЛЕНЕР

Белослава Чернева – Арт ателие „Огледало” – гр. Варна

ВТОРА НАГРАДА – ГРАМОТА И УЧАСТИЕ В ПЛЕНЕР

Ив-Кристиян  Недков – 12 години, Арт школа „Колорит” – гр. Плевен

ТРЕТА НАГРАДА – ГРАМОТА И УЧАСТИЕ В ПЛЕНЕР

Александър Цонев – 10 години, НЧ „Развитие – 1870”-гр. Севлиево

 

 ПОЧЕТНА ГРАМОТА  И УЧАСТИЕ В ПЛЕНЕР

 

1.     Петър Данчев  - 7 клас - НГПИ „Проф.Венко Колев” – гр. Троян

2.     Димана Донковска – 7 клас – НГПИ „Проф.Венко Колев” – гр. Троян

3.     Тония Генова – 11 години - НЧ „Развитие – 1870”-гр. Севлиево

4.     Мария-Десислава Несторова  - 9 клас ,СУ”Г.Измирлиев” – гр. Г.Оряховица

5.     Милица Славкова – 15 години, Арт школа „Колорит” – гр. Плевен

6.     Ангелина Томова – 6 клас, ОУ”Д.Талев” – гр. Пловдив

7.     Мирослава Петкова – 14 години, СУ”Бачо Киро” – гр. Летница

8.     Християна Делчева – 14 години, Арт школа „Колорит” – гр. Плевен

9.     Есра Юсеин – 12 години, ОДК – гр. Кърджали

10.                       Мария-Магдалена Делчева – 12 години, ОДК – гр. Кърджали

11.                       Юмюгюл Осман – 13 години , ОДК – гр. Кърджали

12.                       Симеон Бояджиев – 8 клас, СУ”В.Левски” – гр. Троян

13.                       Моника Манова – 7 клас, 34 ОУ”Ст.Шишков” – гр. София

14.                       Арсени Кирилов – 8 клас, ОУ”В.Левски” – с. Торос

15.                       Стела Чернева – 8 клас, ЕГ”Гео Милев” – гр. Добрич

16.                       Александрина Янкова – 6 клас, ОУ”Хр.Ботев” – гр. Добрич

17.                       Вяра Николова – 10 години, НУ”Св.св.Кирил и Методий” – гр. Троян

18.                       Виктор Златеков – 10 години, НУ”Св.св.Кирил и Методий” – гр. Троян

 

 

 

ПОЧЕТНА  ГРАМОТА

1.     Кристиана  Станева – 5 клас, ОУ”Св.св.Кирил и Методий” – гр. Ботевград

2.     Кристина Станева – 11 години, Арт школа „Колорит” – гр. Плевен

3.     Симона Кючукова – 12 години, СУ”Бачо Киро” – гр. Летница

4.     Михаела Колева – 4 клас, ОУ”Д.Талев” – гр. Пловдив

5.     Кристина Ангелова – 13 години – ОДЦ – гр. Русе

6.     Славяна Георгиева – 12 години, Ателие „Стела и Дара” – гр. Добрич

7.     Снежана Кисьова – 6 клас, ОУ”Д.Талев” – гр. Пловдив

8.     Валентина Станчева – 12 години, Арт школа „Колорит” – гр. Плевен

9.     Катрин Илиева – 10 години, Арт школа „Колорит” – гр. Плевен

10.                       Божидар Гюзелев – 11 години, ОУ”Бачо Киро” – гр. Летница

11.                       София Дончева – 5 клас , ОУ „П.Р.Славейков” – гр. Варна

12.                       Надежда Маринова – 11 години, ОУ”Бачо Киро” – гр. Летница

13.                       Ния Копчева – 11 години, Арт школа „Колорит” – гр. Плевен

14.                       Валерия Кръстева – 5 клас, СУ”В.Левски” – гр. Троян

15.                       Еника Шопова – 5 клас, СУ”В.Левски”-гр. Троян

16.                       Калоян Георгиев – 11 години, ОДК – гр. Кърджали

17.                       Рада Генова – 11 години, 175 ОУ „В.Левски” – с. Мрамор

18.                       Мариана Костадинова – 2 клас, СУ”Бачо Киро” – гр. Летница

19.                       Гювен Бекир – 10 години, ОДК – гр. Кърджали

20.                       Рая Демирева – 6 клас, МГ”Д-р П.Берон” – гр. Варна

21.                       Йоана Димова – 10 години, 177 ОУ”Кирил и Методий” – с. Световрачене

22.                       Гергана Гушева – 12 години, Ателие „Приказен свят” – гр. София

23.                       Марина Пендуркова – 11 години, Ателие „Приказен свят” – гр. София

24.                       Гергана Тотева – 13 години, Ателие „Приказен свят” – гр. София

25.                       Паола Иванова – 11 години, Ателие „Приказен свят” – гр. София

26.                       Мартин Илиев – 11 години, Ателие „Приказен свят” – гр. София

27.                       Калина Монева – 12 години – 126 ОУ „П.Ю.Тодоров” – гр. София

28.                       Яна Стоянова – 9 клас, ЕГ „Гео Милев” – гр. Добрич

29.                       Василена Трунчева – 15 години, Ателие „Приказен свят” – гр. София

30.                       Иван Иванов – 10 години, Арт линия – гр. Казанлък

31.                       Владимир Аниев – 10 години, Ателие „Приказен свят” – гр. София

32.                       Александър Савов – 12 години, 126 ОУ „П.Ю.Тодоров” – гр. София

33.                       Благовеста Нейчева – 9 клас, ЕГ”Гео Милев” – гр. Добрич

34.                       Антонина Катинова – 6 клас , ОУ „Христо Ботев” – гр. Добрич

35.                       Йоана Христова – 6 клас, ОУ „Христо Ботев” – гр. Добрич

36.                       Мария Кънчева – 10 години, НУ „Св.св.Кирил и Методий” – гр. Троян

37.                       Кремена Колева – 10 години, Читалище „Развитие 1870” – гр. Севлиево

38.                       Рая Петрова – 11 години, Читалище „Развитие 1870” – гр. Севлиево

39.                       Неда Колева – 8 клас, ЕГ „Гео Милев” – гр. Добрич

40.                       Кирил Кацаров – 15 години, Арт линия – гр. Казанлък

41.                       Паола Георгиева – 12 години,  Арт линия – гр. Казанлък

 

 

 

 

ГРАМОТА

1.     Силвио Хиков – 5 клас, СУ „Бачо Киро” – гр. Летница

2.     Лукреция Сартори – 7 клас, СУ „Бачо Киро” – гр. Летниц

3.     Ангел Иванов – 5 клас, СУ „Бачо Киро” – гр. Летница

4.     Йоанис Мирчев – 7 клас, ОУ”Отец Паисий4, с. Огняново

5.      Мирослав Матеев – 6 клас, СУ „Бачо Киро” – гр. Летница

6.     Севгюл Маринова – 7 клас, СУ „Бачо Киро” – гр. Летница

7.     Асен Зладалиев – 7 клас, ОУ „Хр.Ботев”, с. Глогово

8.     Антония Трайкова – 7 клас, ОУ „Хр.Ботев”, с. Глогово

9.     Цветелина Атанасова – 7 клас, СУ „Отец Паисий” – с. Медковец

10.                       Джулия Гинчева – 3 клас, ОУ „П.Р.Славейков” – гр. Варна

11.                       Елена Костадинова – 6 клас, ОУ „П.Р.Славейков” – гр. Варна

12.                       Ивайла Йорданова – 5 клас, ОУ „П.Р.Славейков” – гр. Варна

13.                       Габриела Колева – 5 клас, ОУ „П.Р.Славейков” – гр. Варна

14.                       Катерина Кръстева – 5 клас, ОУ „П.Р.Славейков” – гр. Варна

15.                       Георги Абушев – 5 клас, ОУ „П.Р.Славейков” – гр. Варна

16.                       Елица Стоянова – 6 клас, ОУ „П.Р.Славейков” – гр. Варна

17.                       Надежда Абушева – 5 клас, ОУ „П.Р.Славейков” – гр. Варна

18.                       Марина Христова – 5 клас, ОУ „П.Р.Славейков” – гр. Варна

19.                       София Дончева – 5 клас, ОУ „П.Р.Славейков” – гр. Варна

20.                       Стефания Димитрова – 5 клас, ОУ „П.Р.Славейков” – гр. Варна

21.                       Ивайло Ангелов – 2 клас, ОУ „П.Р.Славейков” – гр. Варна

22.                       Александрина Иванова и Натали Фильова – 8 клас, ПГПЧЕ”П.Богдан” – гр. Монтана

23.                       Елизабет Коен – 13 години, СУ”Д.Дебелянов” – гр. София

24.                       Габриела Генкова – 6 клас, ОУ „Черноризец Храбър” – гр. Сифия

25.                       Никола Ангелов – 11 години, Арт школа „Колорит” – гр. Плевен

26.                       Елеонора Герганова – 13 години, Арт школа „Колорит” – гр. Плевен

27.                       Валентина Цветанова – 13 години, 46 ОУ „К.Фотинов” – гр. София

28.                       Никол Маринова – 7 клас, ОУ „Св.св.Кирил  и Методий” – гр. Ботевград

29.                       Синан Бейти – 8 клас, ОУ „Петър Берон” – с. Коларци

30.                       Красимира Папучарова -3 клас, ОУ „Д.Талев” – гр. Пловдив

31.                       Йоана Цветкова – 4 клас, ОУ „Д.Талев” – гр. Пловдив

32.                       Магдалина Дачева – 4 клас, ОУ „Д.Талев” – гр. Пловдив

33.                       Захари Матев – 5 клас, ОУ „Д.Талев” – гр. Пловдив

34.                       Александра Сендова – 6 клас, ОУ „Д.Талев” – гр. Пловдив

35.                       Михаела Пейкова – 5 клас, ОУ „Д.Талев” – гр. Пловдив

36.                       Елена Стайкова – 6 клас, ОУ „Д.Талев” – гр. Пловдив

37.                       Мишел Ромова – 6 клас, ОУ „Д.Талев” – гр. Пловдив

38.                       Мария-Катерина Чипилева – 7 клас, ОУ „Д.Талев” – гр. Пловдив

39.                       Иван Еленков – 9 клас, гр. Монтана

40.                       Стефания Бахчеванова – 11 години, Ателие „Стела и Дара” – гр. Добрич

41.                       Ралица Йорданова – 10 години, Ателие „Стела и Дара” – гр. Добрич

42.                       Жулиета Цанева – 9 клас, СУ”Г.Измирлиев” – гр. Г.Оряховица

43.                       Ростислав Петков – 7 клас, СУ”Г.Измирлиев” – гр. Г.Оряховица

44.                       Мариян Василев – 5 клас, СУ”Г.Измирлиев” – гр. Г.Оряховица

45.                       Станислава Станчева – 9 клас, СУ”Г.Измирлиев” – гр. Г.Оряховица

46.                       Ясмин Язаджиева – 8 клас, ОУ „Св.св.Кирил и Методий” – с. Места

47.                       Мустафа Каранч – 8 клас, ОУ „Св.св.Кирил и Методий” – с. Места

48.                       Лилияна Арнаудова – 5 клас, ОУ „Св.св.Кирил и Методий” – с. Места

49.                       Маги Гърдева – 6 клас, Младежки дом – гр. Пазарджик

50.                       Кристиян Влахов – 14 години, ОУ „Екзарх Антим 1” – гр. Пловдив

51.                       Калина Александрова – 14 години, ОУ „Екзарх Антим 1” – гр. Пловдив

52.                       Елена Циркова – 5 клас, ОУ „Н.Рилски” – с. Горно Драглище

53.                       Мартин Тодоров – 11 години, ОУ „Екзарх Антим 1” – гр. Пловдив

54.                       Калина Кичукова – 6 клас, ОУ „Екзарх Антим 1” – гр. Пловдив

55.                       Благовеста Нейчева – 9 клас, ЕГ „Гео Милев” – гр. Добрич

56.                       Николета Маринова – 5 клас, ОУ”В.Левски” – гр. Ловеч

57.                       Цонко Петков – 6 клас ,ОУ”В.Левски” – гр. Ловеч

58.                       Цветилена Петкова – 14 години, ОУ”В.Левски” – гр. Ловеч

59.                       Стела Драгоманска – 5 клас, ОУ”В.Левски” – гр. Ловеч

60.                       Яна Иванова – 7 клас, СУ „Иван Вазов” – гр. Плевен

61.                       Ивана Маргаритова – 4 клас, ОУ „Хр.Ботев”, с. Брестница

62.                       Назлъ Чобан – 12 години, ОУ „Е.Багряна” – гр. Сливен

63.                       Мария Младенова – 6 клас, СУ „Св.Климент Охридски” – гр. Пещера

64.                       Ния Радева – 15 години, 46 ОУ”К.Фотинов” – гр. София

65.                       Теодора Небойша, 13 години, 46 ОУ”К.Фотинов” – гр. София

66.                       Виктория Младенова – 13 години, СУ „Отец Паисий” – с. Медковец

67.                       Дея Курлишева – 5 клас, 1 ОУ „Св.св.Кирил и Методий” – гр. Гоце Делчев

68.                       Рада Горанова – 6 клас, 1 ОУ „Св.св.Кирил и Методий” – гр. Гоце Делчев

69.                       Антон Андонов – 4 клас, 1 ОУ „Св.св.Кирил и Методий” – гр. Гоце Делчев

70.                       Радка Ангелова – 7 клас, ВУИ „Хр.Ботев” – с. Подем

71.                       Найлян Робева – 5 клас, ОУ „Н.Й.Вапцаров” – гр. Хасково

72.                       Мухамед Ибрям – 8 клас, ОУ „Н.Й.Вапцаров” – гр. Хасково

73.                       Юсеин Маринов – 7 клас, ОУ „Н.Й.Вапцаров” – гр. Хасково

74.                       Божана Костова – 10 години, ОУ „Екзарх Антим” – гр. Пловдив

75.                       Мария Петкова – 12 години, ОУ „Екзарх Антим” – гр. Пловдив

76.                       Александра Даскалова – 12 години, ОУ „Екзарх Антим” – гр. Пловдив

77.                       Мариам-Малина Неделковска – 6 клас, 2 ОУ „Д.Благоев” – гр. Благоевград

78.                       Мартина Мотовска – 10 години, ОУ „Екзарх Антим” – гр. Пловдив

79.                       Атанас Александров – 6 клас, 2 ОУ „Д.Благоев” – гр. Благоевград

80.                       Ема Нанкина – 13 години ,ОУ „Екзарх Антим” – гр. Пловдив

81.                       Анна-Мария Живанович – 12 години, ОУ „Екзарх Антим” – гр. Пловдив

82.                       Кристиан Колев – 10 години – ОДК – гр. Шумен

83.                       Елица Михова – 4 клас, НЧ „Възраждане 1928” – гр. София

84.                       Яна Кръстева – 6 клас, 49 ОУ „Б.Хуарес” – гр. София

85.                       Йоана Цолова – 7 клас,49 ОУ „Б.Хуарес” – гр. София

86.                       Цветелина Ангелова – 6 клас, 49 ОУ „Б.Хуарес” – гр. София

87.                       Таня Манолева – 7 клас, 49 ОУ „Б.Хуарес” – гр. София,

88.                       Никол-Вивиан Варадинова – НЧ „Св.Иван Рилски 1922” – с. Мрамор

89.                       Владислава Колева – 5 клас , ОУ „Н.Рилски” – гр. Килифарево

90.                       Мартин Пейков – 5 клас, ОУ”В.Левски” – гр. Ловеч

91.                       Мартина Бояджиева – 6 клас, ОУ”В.Левски” – гр. Ловеч

92.                       Христиана Караиванова , СУ „Иван Вазов” – гр. Плевен

93.                       Яна Пенчева – 5 клас , ОУ”В.Левски” – гр. Ловеч

94.                       Марина Кирчева – 7 клас, СУ „Иван Вазов” – гр. Плевен

95.                       Даниел Христов – 5 клас, СУ „Иван Вазов” – гр. Плевен

96.                       Бетина Колева – 5 клас, ОУ „Н.Рилски” – гр. Килифарево

97.                       Десислава Цветкова – 14 години, ОУ „Св.св.Кирил и Методий”, с. Габровница

98.                       Нина Фердинандова – 2 клас, СУ”Бачо Киро” – гр. Летница

99.                       Стела Карамишева – 5 клас, ОУ”В.Левски” – гр. Ловеч

100.                  Моника Атанасова – 6 клас, Младежки дом – гр. Пазарджик

101.                  Виктория Тилибосян – 3 клас, 49 ОУ „Б.Хуарес” – гр. София

102.                  Мартин Димитров, НЧ „Д.Чинтулов 1941” – гр. Сливен

103.                  Доротея Митева, НЧ „Д.Чинтулов 1941” – гр. Сливен

104.                  Даниела Янкова – 5 клас, Арт ателие „Огледало” – гр.  Варна

105.                  Елена Иванова -12 години, ОУ”В.Левски” – гр. Ловеч

106.                  Габриела Йорданова – 6 клас, ОУ”В.Левски” – гр. Ловеч

107.                  Анна –Мария Христова – 5 клас, ОУ”В.Левски” – гр. Ловеч

108.                  Геновева Недева – 7 клас, ОУ”В.Левски” – гр. Ловеч

109.                  Габриела Василева – 6 клас, ОУ”В.Левски” – гр. Ловеч

110.                  Цанко Петков – 12 години, ОУ”В.Левски” – гр. Ловеч

111.                  Стефани Стоилова – 5 клас, 175 ОУ „В.Левски” – с. Балма

112.                  Денислав Стоянчев -11 години с. Бачево, община Разлог

113.                  Симон Косев – 5 клас, ОУ „Н.Рилски” – гр. Килифарево

114.                  Габриела Русанова – СУ „Бачо Киро” – гр. Павликени

115.                  Марина  Анева - СУ „Бачо Киро” – гр. Павликени

116.                  Ванеса Стаменова – 5 клас, СУ „Иван Вазов” – гр. Плевен

117.                  Десислава Василева – 5 клас, ОУ „Хр.Ботев” – с. Брестница

118.                  Виктория Георгиева – 6 клас, 49 ОУ „Б.Хуарес” – гр. София

119.                  Стела Стоянова – 7 клас, 49 ОУ „Б.Хуарес” – гр. София

120.                  Кристина Стефанова – 4 клас – Младежки дом, гр. Пазарджик

121.                  Цвета Колева – 4 клас, НЧ „Възраждане 1928” – гр. София

122.                  Авигея Илиева – 6 клас, 49 ОУ „Б.Хуарес” – гр. София

123.                  Радослав Славов – 4 клас, НЧ „Възраждане 1928” – гр. София

124.                  Полина Стефанова – 13 години, ОДК – гр. Шумен

125.                  Тияна Монева – 11 години, ОДК – гр. Шумен

126.                  Преслава Теллалова – 13 години, ОДК – гр. Шумен

127.                  Даяна Бакърджиева – 5 клас, СУ „В.Левски” – гр. Троян

128.                  Александра Витанова – 6 клас, НЧ „Възраждане 1928” – гр. София

129.                  Берке Гюлейстан – 10 години, ОДК – гр. Кърджали

130.                  Вероника Велячка – 6 клас, 2 ОУ „Д.Благоев” – гр. Благоевград

131.                  Езхан Емин – 10 години, ОДК – гр. Кърджали

132.                  Жозеф Иванов – 5 клас, 2 ОУ „Д.Благоев” – гр. Благоевград

133.                  Лора Крумова – 4 клас – Арт ателие „Огледало” – гр.  Марна

134.                  Габриела Бочева – 1 години – ОДК – гр. Шумен

135.                  Габриел Александров – 6 клас, 49 ОУ „Б.Хуарес” – гр. София

136.                  Любомира Чавдарова – 6 клас, 49 ОУ „Б.Хуарес” – гр. София

137.                  Дария Стефанова – 1 клас, 49 ОУ „Б.Хуарес” – гр. София

 

138.                  Кристина Дакова – 8 клас, 1 ОУ „Св.св.Кирил и Методий” – гр. Гоце Делчев