Национално Училище за Приложни Изкуства
"Професор Венко Колев" - Троян

РЕЗУЛТАТИ КОНКУРС | Новини

Виж всички новини

РЕЗУЛТАТИ КОНКУРС - 2018-02-27 г.

 РЕЗУЛТАТИ

ОТ 7 НАЦИОНАЛЕН КОНКУРС ЗА УЧЕНИЧЕСКА РИСУНКА „ПЕЙЗАЖ ОТ МОЯТА БЪЛГАРИЯ”

 

 

ПЪРВА НАГРАДА

СИМОНА СИМЕОНОВА БЕРЧЕВА – 12 ГОДИНИ ОУ „Ц.ЦЕРКОВСКИ” – ГРАД МИЗИЯ

 

ВТОРА НАГРАДА

ВИКТОРИЯ ИВАНОВА – 13 ГОДИНИ, АРТ ШКОЛА „КОЛОРИТ” – ГРАД ПЛЕВЕН.

 

ТРЕТА НАГРАДА

МАРТИНА ГЕНАДИЕВА БОЯДЖИЕВА – 14 ГОДИНИ, АРТ КЛУБ „ГЕЯ” – ГРАД ЛОВЕЧ

 

ГРАМОТА И УЧАСТИЕ В ПЛЕНЕР:

 

  1. ЗОРНИЦА ДАНАИЛОВА ЦЕКОВА – 7 КЛАС, ОМЦ „ЗАХАРИ СТОЯНОВ” – ГРАД ДОБРИЧ
  2. ЦВЕТЕЛИНА ЕВГЕНИЕВА ЛАЗАРОВА – 7 КЛАС – ГРАД МОНТАНА, 6 СУ „ОТЕЦ ПАИСИЙ”
  3. ПРЕСИЯНА ПЕТРОВА НЕВЯНОВА  - 7 КЛАС, АРТ КЛУБ „ГЕЯ” – ГРАД ЛОВЕЧ
  4. НИЯ ИВАЙЛОВА ИВАНОВА – 7 КЛАС, СУ „В.ЛЕВСКИ” – ГР. АПРИЛЦИ
  5. КАЛИНА КРАСИМИРОВА ИВАНОВА – 11 ГОДИНИ, НЧ „РАЗВИТИЕ” 1870 – ГР. СЕВЛИЕВО.
  6. АЛЕКСАНДЪР ЦОНЕВ ЦОНЕВ – 11 ГОДИНИ , НЧ „РАЗВИТИЕ 1870” –ГР. СЕВЛИЕВО.
  7. АНДРЕЯ ЙОРДАНОВА БАНКОВА – 7 КЛАС, ОУ „Ц.ЦЕРКОВСКИ”- ГР. МИЗИЯ.
  8. ДИМИТЪР СТАНИМИРОВ ТРИНГОВ – 7 КЛАС, СУ „Ц.ЦЕРКОВСКИ” – ГР. МИЗИЯ.
  9. ЕМИЛИ ГЕОРГИЕВА ПЕТРОВА – 6 КЛАС, 6 СУ „ОТЕЦ ПАИСИЙ” – ГР. МОНТАНА.
  10. МАРТИН ИВАЙЛОВ МАРИНОВ, 13 ГОДИНИ, ОУ „В.ЛЕВСКИ” – ГРАД ЛОВЕЧ.
  11. АЛЕКСАНДРИНА ДОБРОМИРОВА ЯНКОВА , 7 КЛАС, ОМЦ „ЗАХАРИ СТОЯНОВ” – ГРАД ДОБРИЧ
  12. ЦАНКО ЦАНКОВ ПЕТКОВ – 7 КЛАС, ОУ „ВАСИЛ ЛЕВСКИ” – ГРАД ЛОВЕЧ.
  13. ШУКРИ ХОДЖОВ, 7 КЛАС, 1 ОУ „СВСВ.КИРИЛ И МЕТОДИЙ” – ГРАД ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ.
  14. РУМЕН ПЕХЛИВАНОВ, 7 КЛАС, 1 ОУ „СВ.СВ.КИРИЛ И МЕТОДИЙ” – ГРАД ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ.
  15. НАЗАР НУРЕТИНОВА НУРИЕВА, 7 КЛАС, ШИИ „АРТ ПОПОВО” – ГР. ПОПОВО.
  16. АЛЕКСАНДРА ХРИСТОВА АТАНАСОВА, 8 КЛАС, ШИИ „АРТ ПОПОВО” – ГРАД ПОПОВО.
  17. ХРИСТОФОР ТИНКОВ ИНКОВСКИ, 7 КЛАС, СУ „СВ.КЛИМЕНТ ОХРИДСКИ” – ГРАД ТРОЯН.

 

 

СПЕЦИАЛНИ ГРАМОТИ

 

  1. АНЕЛИЯ ГЕОРГИЕВА ЙОРДАНОВА – 13 ГОДИНИ, СУ „БАЧО КИРО” – ГРАД ЛЕТНИЦА.
  2. РАЙНА НИКОЛОВА ТОДОРОВА – 13 ГОДИНА , СУ „БАЧО КИРО” – ГРАД ЛЕТНИЦА.
  3. ВЕРЯ ТОДОРОВА – 7 КЛАС, 1 ОУ „СВ.СВ.КИРИЛ И МЕТОДИЙ” – ГРАД ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ.
  4. ВИКТОРИЯ ХРИСТОВА ДЕНЧЕВА – 13 ГОДИНИ, ШИИ „АРТ ПОПОВО” – ГРАД ПОПОВО.
  5. КАМЕЛИЯ ДАНАИЛОВА НИКОЛОВА – 14 ГОДИНИ, „АРТ КЛУБ ТЕЯ” – ГРАД ЛОВЕЧ.
  6. ГЕРГАНА ТОТЕВА – 14 ГОДИНИ, АТЕЛИЕ „ПРИКАЗЕН СВЯТ” – ГРАД СОФИЯ.
  7. МАРИНА ПЕНДУРКОВА – 13 ГОДИНИ, АТЕЛИЕ „ПРИКАЗЕН СВЯТ” – ГРАД СОФИЯ.
  8. ЙОАНА ЛЮБОМИРОВА МАКСИМОВА – 12 ГОДИНИ, „АРТ ПОПОВО” – ГРАД ПОПОВО.
  9. ИВАЙЛА ГЕОРГИЕВА ПЕТРОВА – 14 ГОДИНИ, „АРТ ПОПОВО” – ГРАД ПОПОВО.
  10. МАРТИН ИВАЙЛОВ МАРТИНОВ – 13 ГОДИНИ, ГРАД ЛОВЕЧ
  11. ЙОАННА БЛАЖЕВА НИКОЛОВА – 5 КЛАС,  3 ОУ „Д-Р ПЕТЪР БЕРОН” – ГРАД МОНТАНА .
  12. АЛИНА АСПАРУХОВА МЕТОДИЕВА, 6 КЛАС, ОУ „СВ.СВ.КИРИЛ И МЕТОДИЙ” – ГРАД ЛОВЕЧ.
  13. ГЕРГАНА КРАСИМИРОВА ЛАЗАРОВА, 12 ГОДИНИ, ОУ „ЦАНКО ЦЕРКОВСКИ” –ГРАД МИЗИЯ.
  14. ЦВЕТИНА ДИМИТРОВА КАМЕНОВА – 12 ГОДИНИ, ОУ „ЦАНКО ЦЕРКОВСКИ” – ГРАД МИЗИЯ.
  15. АНГЕЛ ТИХОМИРОВ МИЛКОВ – 12 ГОДИНИ ОУ „ЦАНКО ЦЕРКОВСКИ” – ГРАД МИЗИЯ.
  16.  КРЪСТЬО ИВАЙЛОВ ТРЕНДАФИЛОВ – 6 КЛАС, ППМГ „АКАД.ИВАН ЦЕНОВ” - ГРАД ВРАЦА.
  17. АНАСТАСИЯ ПАНЧЕВА – 9 КЛАС, АРТ СТУДИО „АРМЕРО” – ГРАД ВРАЦА.
  18. МАРТИНА МИХАЙЛОВА ФИДОСИЕВА – 7 КЛАС, ЦРД КЛУБ „ЖИВОПИС” – ГРАД БЕРКОВИЦА.
  19. НИКОЛ ИВАЙЛОВА СМИЛОВА – 12 ГОДИНИ, АУ „Д.БЛАГОЕВ” –ВЕЛИКО ТЪРНОВО.
  20. СЕЛИН БАХТИЯР ОСМАН – 13 ГОДИНА, ОДК – ГРАД КЪРДЖАЛИ.
  21. СИМОНА ДИМИТРОВА, АРТ АТЕЛИЕ „ОГЛЕДАЛО” – ГРАД ВАРНА.
  22. ЕЛИНОР АТАНАСОВА – АРТ АТЕЛИЕ „ОГЛЕДАЛО” – ГРАД ВАРНА.
  23. ЛОРА КРУМОВА – 5 КЛАС, АРТ АТЕЛИЕ”ОГЛЕДАЛО” – ГРАД ВАРНА.
  24. СИЛВИО КРАСИМИРОВ ХИКОВ – 6 КЛАС, СУ „БАЧО КИРО” – ГРАД ЛЕТНИЦА.
  25. ВАЛЕНТИНА МИЛЕНОВА МИХАЙЛОВА – 6 КЛАС, СУ „БАЧО КИРО” , ГРАД ЛЕТНИЦА.
  26. ЕВДОКИЯ МИЛЕНОВА БОНЕВА – 6 КЛАС, НУТИ – ГРАД СОФИЯ.
  27. ЛОРА ГЕОРГИЕВА ПЕТКОВА – 13 ГОДИНИ, АРТ КЛУБ „ГЕЯ” – ГРАД ЛОВЕЧ.
  28. ГЕРГАНА КРАСИМИРОВА ЛАЗАРОВА – 12 ГОДИНИ, ОУ „ЦАНКО ЦЕРКОВСКИ” – ГРАД МИЗИЯ.
  29. ДЕСИСЛАВА ДОБРОМИРОВА ГЕРЧЕВА – 9 КЛАС, ОДК – ГРАД ШУМЕН.
  30. ПРЕСЛАВА ТОНЕВА ТЕЛЛАЛОВА – 8 КЛАС, ОДК – ГРАД ШУМЕН.
  31. ДИМАНА ШУМАКОВА – 11 ГОДИНИ, АТЕЛИЕ „ПРИКАЗЕН СВЯТ” – ГРАД СОФИЯ.
  32. МИКЕЛАНДЖЕЛА ПЕТКОВА – 10 ГОДИНИ, АТЕЛИЕ „ПРИКАЗЕН СВЯТ” – ГРАД СОФИЯ.
  33. КАЛИНА ЦУКРОВСКА – 10 ГОДИНИ, АТЕЛИЕ „ПРИКАЗЕН СВЯТ” – ГРАД СОФИЯ.
  34. ЯСМИН ИСЛЯМ ИСЛЯМ – 5 КЛАС, НУПИД – ГРАД КАЗАНЛЪК.
  35. АЛЕКСАНДРА ЧЕРАКИЧЕВА – 12 ГОДИНИ, СОФИЯ, НУКК.
  36. АНДРЕА ГИНДЕЛА, СИМОНА КРАЙЧЕВА – 10 ГОДИНИ, НУКК – ГРАД СОФИЯ
  37. ЯНИЦА ХРИСТОМИРОВА СЪРБИНОВА – 6 КЛАС, НУТИ – ГРАД СОФИЯ
  38. СТЕЛА СТАНИМИРОВА КАРАМИШЕВА – 12 ГОДИНИ, ОУ „В.ЛЕВСКИ” – ГРАД ЛОВЕЧ.
  39. МАРИНЕЛА ТИХОМИРОВА ЛЮБЕНОВА – 12 ГОДИНИ, ОУ „В.ЛЕВСКИ” – ГРАД ЛОВЕЧ.
  40. ВАЛЕНТИН МИНКОВ МИТЕВ – 11 ГОДИНИ, АРТ КЛУБ „ГЕЯ” – ГРАД ЛОВЕЧ.
  41. ДЕСИСЛАВА ЦВЕТАНОВА ДИМИТРОВА – 15 ГОДИНИ, АРТ КЛУБ „ГЕЯ” – ГРАД ЛОВЕЧ.
  42. ВАЛЕНТИН МИНКОВ МИТЕВ – 11 ГОДИНИ, АРТ КЛУБ „ГЕЯ” – ГРАД ЛОВЕЧ.
  43. ДАРИЯ АЛЕКСАНДРОВА ПАУЧЕНКО – 6 КЛАС, НУИ – ГРАД  РУСЕ.
  44. СИМЕОН ТОМОВСКИ – 5 КЛАС,  АРТ АТЕЛИЕ „ОГЛЕДАЛО” – ГРАД ВАРНА.
  45. ВИКТОРИЯ ХРИСТОВА ХРИСТОВА – 13 ГОДИНИ, ДЕТСКО АТЕЛИЕ „ПАЛИТРА” – ГРАД ДОБРИЧ.
  46. СИМЕОН СТАВРЕВ – 5 КЛАС, НУКК – ГРАД СОФИЯ.
  47. ВИОЛЕТА НЕНКОВА – 6 КЛАС, ШИИ „ПАЛИТРА” – С. ОРЕШ, ОБЩИНА СВИЩОВ.
  48. ЗОРИЦА АНЧЕВА АНДРЕЕВА – 5 КЛАС, ШКОЛА „ПАЛИТРА”, СЕЛО ОРЕШ, ОБЩИНА СВЕЩОВ.
  49. ДАРИЯ МИЛЕВА – 5 КЛАС, АРТ АТЕЛИЕ „ОГЛЕДАЛО” – ГРАД ВАРНА.
  50. СТЕФАНИЯ ПЛАМЕНОВА ГЕРАСИМОВА – 5 КЛАС, АРТ СТУДИО – ГРАД ВРАЦА.
  51. КАЛИНА ХРИСТОВА – 10 ГОДИНИ, АРТ ШКОЛА „КОЛОРИТ” – ГРАД ПЛЕВЕН.
  52. ИВОНА-СИЯНА ПЛАМЕНОВА СТАНЕВА – 5 КЛАС, АРТ „ПОПОВО” – ГРАД ПОПОВО.
  53. БИЛЯНА СТАНИМИРОВА ТОДОРОВА – 5 КЛАС, СУ „ БАЧО КИРО” – ГРАД ЛЕТНИЦА.
  54. ЮЛЧИН ШЕРИФОВА ЮСЕИНОВА – 5 КЛАС, СУ „БАЧО КИРО” – ГРАД ЛЕТНИЦА.
  55. МАГДАЛЕНА ЦВЕТОЗАРОВА АНГЕЛОВА – 5 КЛАС,  АРТ КЛУБ „ГЕЯ” – ГРАД ЛОВЕЧ.
  56. СИМОНА ПЛАМЕНОВА ВЪЛЧЕВА – 5 КЛАС АРТ КЛУБ „ГЕЯ” – ГРАД ЛОВЕЧ.
  57. ТЕОДОРА НИКОЛАЕВА АНГЕЛОВА – 4 КЛАС, АРТ КЛУБ „ГЕЯ” – ГРАД ЛОВЕЧ.
  58. ЦЕЦО ИГНАТОВ ЦАНКОВ – 5 КЛАС, ОУ „В.ЛЕВСКИ „ – ГРАД. ЛОВЕЧ.
  59. ЮЛИАН ЛЮБОМИРОВ НИКОЛОВ – СУ „СТОЯН ЗАИМОВ” – ГРАД ПЛЕВЕН.
  60. ИВАН АЛАДИНОВА АЛЕКСАНДРОВА – 11 ГОДИНИ, АРТ КЛУБ „ГЕЯ” – ГРАД ЛОВЕЧ.
  61. ЕВГЕНИ БОГДАНОВ ДИМИТРОВ – 3 КЛАС, АРТ КЛУБ „ГЕЯ” – ГРАД ЛОВЕЧ.
  62. КРИСТИЯНА СТАНИМИРОВА ГЕОРГИЕВА – 5 КЛАС, НУИ – ГРАД РУСЕ
  63. АЛЕКСАНДРА ИВОВА ИВАНОВА – 6 КЛАС, ОУ „ХРИСТО БОТЕВ” – ГРАД ЕТРОПОЛЕ.
  64. ЯСМИНА ИБРАХИМ ЯКЪП – 6 КЛАС, ОУ „СВ.СВ.КИРИЛ И МЕТОДИЙ” – С. МЕСТА, ОБЩИНА БАНСКО.
  65. НЕРИМАН МЕХМЕД ТУТАЛЪ – 7 КЛАС, ОУ „СВ.СВ.КИРИЛ И МЕТОДИЙ” – С. МЕСТА, ОБЩИНА БАНСКО.
  66. НИЯ ПЛАМЕНОВА ПАНОВА – 4 КЛАС, ОУ „ЦАНКО ЦЕРКОВСКИ” – ГРАД МИЗИЯ.
  67. ЕМИЛИЯ ДАНАИЛОВА ГЕОРГИЕВА – 12 ГОДИНИ, ОУ „ЦАНКО ЦЕРКОВСКИ” – ГРАД МИЗИЯ.
  68. ЗОРНИЦА МАРИЯНОВА КАМЕНОВА – 12 ГОДИНИ, ОУ „ЦАНКО ЦЕРКОВСКИ” – ГРАД МИЗИЯ.
  69. МИХАЕЛА ФЕНЕРЕВА – 8 КЛАС, ПМГ „ВАСИЛ ДРУМЕВ” – ГРАД ВЕЛИКО ТЪРНОВО.
  70. СИЛВИЯ ВЕНЦИСЛАВОВА ЯНКОВА – 3 КЛАС, 49 ОУ „БЕНИТО ХУАРЕС” – ГРАД СОФИЯ.
  71. СТЕФАНИЯ ИВОВА ГЕОРГИЕВА – 5 КЛАС, НУПИД – ГРАД КАЗАНЛЪК.
  72. ГАБРИЕЛА ЛИЛОВА КАРАЙЛАНОВА – 8 КЛАС, НУПИД – ГРАД КАЗАНЛЪК.
  73. ТОДОРА АНТОНОВА МАТЕЕВА – НУПИК – ГРАД КАЗАНЛЪК.
  74. ЮЗЛЕМ МИТКОВА ЙОРДАНОВА – 4 КЛАС – СУ „БАЧО КИРО4 – ГРАД ЛЕТНИЦА.
  75. НИКОЛАС НЕДЯЛКОВ НЕДЯЛКОВ – 5 КЛАС, СУ „БАЧО КИРО” – ГРАД ЛЕТНИЦА.
  76. ТИАНА ЦВЕТЕЛИНОВА МОНЕВА – 6 КЛАС, ОДК – ГРАД ШУМЕН.
  77. ИВЕТ ПЛАМЕНОВА ИВАНОВА – 8 КЛАС, „АРТ ПОПОВО” – ГРАД ПОПОВО.
  78. ДОБРОМИРА МАЛЧЕВА МАЛЧЕВА – 5 КЛАС „АРТ ПОПОВО” – ГРАД ПОПОВО.
  79. ЕЛЕОНОРА ГЕРГАНОВА – 15 ГОДИНИ – АРТ ШКОЛА „КОЛОРИТ” – ГРАД ПЛЕВЕН.
  80. КАТРИН ИЛИЕВА – 11 ГОДИНИ, АРТ ШКОЛА „КОЛОРИТ” – ГРАД ПЛЕВЕН.
  81. КАТЕРИНА ЗЛАТИНОВА ЗЛАТЕВА – 13 ГОДИНИ, ОУ „ХРИСТО БОТЕВ” – ГРАД ДОБРИЧ.
  82. КАЛОЯН ЙОРГОВ – 13 ГОДИНИ, АРТ ШКОЛА „КОЛОРИТ” – ГРАД ПЛЕВЕН.
  83. МАРИЯ ВЕЛИКОВА – 10 ГОДИНИ, АТЕЛИЕ „СТЕЛА И ДАРА” – ГРАД ДОБРИЧ.
  84. ЖУЛИАН ДИМОВ – 11 ГОДИНИ, АТЕЛИЕ „СТЕЛА И ДАРА” – ГРАД ДОБРИЧ.
  85. СТЕЛА КРАСИМИРОВА ИВАНОВА – 4 КЛАС – ОУ „ЛЮБЕН КАРАВЕЛОВ” – ГРАД БУРГАС.
  86. ТЕОДОР НИНКОВ – 13 ГОДИНИ, ОУ „ПЕТЪР БЕРОН” – ГРАД МОНТАНА.
  87. ПАМЕЛА – 6 КЛАС 3 ОУ „Д-Р ПЕТЪР БЕРОН” – ГРАД МОНТАНА.
  88. ВИКТОРИЯ ЯВОРОВА ВЕНЧЕВА – 5 КЛАС,  - ГРАД ВРАЦА
  89. МАРИЯ ХРИСТОВА МИНИНСКА – АРТ СТУДИО - ГРАД ВРАЦА.
  90. ПРЕСЛАВА ПЕТРОВА – 4 КЛАС, АРТ СТУДИО „АРМЕРО” – ГРАД ВРАЦА.
  91. КАЛОЯН ХАДЖИСТОЙЧЕВ – 10 ГОДИНИ, ОУ „ЕЛИСАВЕТА БАГРЯНА” – ГРАД СЛИВЕН.
  92. СТЕЛА НИКОЛАЕВА ЧЕРНЕВА – 9 КЛАС, ОМЦ – ГРАД ДОБРИЧ.
  93. БОЖИДАР НИКОЛОВ ЯНКОВ – 11 ГОДИНИ – ОМЦ – ГРАД ДОБРИЧ.
  94. ВЕСЕЛИНА ХРИСТОВА КОЕМДЖИЕВА – 11 ГОДИНИ, ОМЦ – ГРАД ДОБРИЧ.
  95. ВЕСЕЛИНА ПЕТРОВА – 5 КЛАС – ОУ „АНТОН СТРАШИМИРОВ” – ГРАД ВАРНА.
  96. ВИКТОРИЯ ТОДОРОВА – 6 КЛАС, АРТ СТУДИО „АРМЕРО” – ГРАД ВРАЦА.
  97. СВЕТЛА ИЛИЕВА – 6 КЛАС, АРТ СТУДИО „АРМЕРО” – ГРАД ВРАЦА.
  98. ВЯРА КОДЖАМАНОВА – 10 ГОДИНИ – ШИИ „ПАЛИТРА” – ГРАД КЪРДЖАЛИ.
  99. ИВАНИНА ДИМИТРОВА СЮЛЮКЧИЕВА – 10 ГОДИНИ – ШИИ „ПАЛИТРА” – ГРАД КЪРДЖАЛИ.
  100. АЛЕКСАНДРА ЯНКОВА – 11 ГОДИНИ , АТЕЛИЕ „ПРИКАЗЕН СВЯТ” – ГРАД СОФИЯ.
  101. АТАНАС ПОПОВ – 13 ГОДИНИ, АТЕЛИЕ „ПРИКАЗЕН СВЯТ” – ГРАД СОФИЯ.
  102. ЕММА ДИМОВА – 10 ГОДИНИ – АТЕЛИЕ „ПРИКАЗЕН СВЯТ” – ГРАД СОФИЯ.
  103. МИНГ ЧЪНГ Ю – 14 ГОДИНИ, АТЕЛИЕ „ПРИКАЗЕН СВЯТ” – ГРАД СОФИЯ.
  104. КАЛИНА ЯНКОВА – 15 ГОДИНИ , АТЕЛИЕ „ПРИКАЗЕН СВЯТ” – ГРАД СОФИЯ.
  105. БЕАТРИС ПАВЛОВА – 10 ГОДИНИ, АТЕЛИЕ „ПРИКАЗЕН СВЯТ” – ГРАД СОФИЯ.
  106. ЛОРА МУТЕВА – 13 ГОДИНИ, АТЕЛИЕ „ПРИКАЗЕН СВЯТ” – ГРАД СОФИЯ..
  107. КАЛИНА ГРИГОРОВА – 11 ГОДИНИ, АТЕЛИЕ „ПРИКАЗЕН СВЯТ” – ГРАД СОФИЯ.
  108. АНТОАНЕТА ИМАНОВА – ОУ „ВАСИЛ ЛЕВСКИ” – ГРАД ВАРНА.
  109. СОФИЯ БОНЕВА – 3 КЛАС, 49 ОУ „БЕНИТО ХУАРЕС” – ГРАД СОФИЯ.
  110. ИВАЙЛА СЛАВОВА – ОУ „ХРИСТО БОТЕВ” – ГРАД ВАРНА.
  111. СТЕЛИЯНА ВАСИЛЕВА – 2 КЛАС ,НЧ „ПРОСВЕТА 1927” – ГРАД ВАРНА.
  112. ХРИСТИНА ЦВЕТОМИРОВА СЪЙКОВА – 9 КЛАС, ОУ „ИВАН ВАЗОВ” – ГРАД ПЛЕВЕН.
  113. СТЕЛА КРАСИМИРОВА ИВАНОВА – 4 КЛАС, ОДК – ГРАД БУРГАС.
  114. АРЗУ АЯЗ – 7 КЛАС – ОДК – ГРАД БАЛЧИК.
  115. МАРИНА ИВАНОВА ИВАНОВА – НУПИД – ГРАД КАЗАНЛЪК
  116. НИКОЛ НИКОЛАЕВА НАНКОВА – 8 КЛАС, НУПИД – ГРАД КАЗАНЛЪК.
  117. АЛЕКСАНДРА ДИМИТРОВА ДИМИТРОВА – 9 КЛАС – ОДК – ГРАД ШУМЕН.
  118. САВА НИКОЛАЕВ ХАДЖИМИНЧЕВ – 8 КЛАС, ОДЕК – ГРАД ШУМЕН.
  119. МИРЕЛА БЕНЕВА – НЧ „БРАТСТВО 1884” – ГРАД ПАВЛИКЕНИ.
  120. КАРОЛИНА АТАНАСОВА АТАНАСОВА – 9  ГОДИНИ, ДАТСКО АТЕЛИЕ „ПАЛИТРА” – ГРАД ДОБРИЧ.
  121. ЕВА СВЕТОСЛАВОВА МИНКОВА – 5 КЛАС, СПОРТНО УЧИЛИЩЕ „ГЕОРГИ БЕНКОВСКИ” – С. БУКОВЛЪК.
  122. МИЯ РАЧЕВА – НЧ „ПРОСВЕТА 1027” – ГРАД ВАРНА.

 

ГРАМОТА ЗА УЧАСТИЕ

 

  1. ПАТРИСИЯ ТИХОМИРОВА ПЕТРОВА – 5 КЛАС, ОУ”ВАСИЛ ЛЕВСКИ” – ГРАД ЛОВЕЧ
  2. ИВАН КРАСИМИРОВ ВАСИЛЕВ – 6 КЛАС, ОУ”ВАСИЛ ЛЕВСКИ” – ГРАД ЛОВЕЧ
  3. СТЕФАНИЯ ТЕОДОРОВА КАЛОВА – 6 КЛАС, ОУ”ВАСИЛ ЛЕВСКИ” – ГРАД ЛОВЕЧ
  4. ВАЛЕНТИН ГЕОРГИЕВ ГЕОРГИЕВ – 6 КЛАС, ОУ”ВАСИЛ ЛЕВСКИ” – ГРАД ЛОВЕЧ
  5. ДЕСИСЛАВА БИСЕРОВА ЕМАНУИЛОВА – 13 ГОДИНИ, СУ „СТОЯН ЗАИМОВ” – ГРАД ПЛЕВЕН.
  6. СИМОНА ВЪЛКОВА ВЪЛКОВА – 6 КЛАС, 12 ГОДИНИ, СУ „СТОЯН ЗАИМОВ” – ГРАД ПЛЕВЕН.
  7. ЯМУР ИДРИЗ ХАШИМ – 11 ГОДИНИ, ШКОЛА „ПАЛИТРА” – ГРАД КЪРДЖАЛИ.
  8. МУАЗЗЕЗ ПАМУК – 11 ГОДИНИ, ШКОЛА „ПАЛИТРА” – ГРАД КЪРДЖАЛИ.
  9. АЛЕЙНА ПЕТКОВА – 12 ГОДИНИ, ШКОЛА „ПАЛИТРА” – ГРАД КЪРДЖАЛИ.
  10. ЕЛЕНА РАЗПОПОВА – 12 ГОДИНИ, АТЕЛИЕ „ПРИКАЗЕН СВЯТ” – ГРАД СОФИЯ.
  11. ТЕОДОРА ТЕРЗИЕВА – 10 ГОДИНИ, АТЕЛИЕ „ПРИКАЗЕН СВЯТ” – ГРАД СОФИЯ.
  12. ЛИН ДЗЯ Ю - АТЕЛИЕ „ПРИКАЗЕН СВЯТ” – ГРАД СОФИЯ.
  13. МАРТИН ХРИСТОВ- 11 ГОДИНИ, АТЕЛИЕ „ПРИКАЗЕН СВЯТ” – ГРАД СОФИЯ.
  14. ИМАН МАДЖИД – ОУ „ХРИСТО БОТЕВ” – ГРАД ВАРНА.
  15. ДАРИН ЖЕКОВ – ОУ „ХРИСТО БОТЕВ” – ГРАД ВАРНА.
  16. ВАСИЛ ВЕЛИКОВ – ОУ „ХРИСТО БОТЕВ” – ГРАД ВАРНА.
  17. СИМОНА ИЛИЯНОВА ИВАНОВА – 12 ГОДИНИ – ОУ „ВАСИЛ ЛЕВСКИ” – ГРАД ЛОВЕЧ.
  18. РАДОСТИН КРАЛЕВ – 10 ГОДИНИ, АРТ ШКОЛА „КОЛОРИТ” – ГРАД ПЛЕВЕН.
  19. ВЕСЕЛИН ТОДОРОВ – 10 ГОДИНИ – АРТ ШКОЛА „КОРЛОРИТ” – ГРАД ПЛЕВЕН.
  20. ЕЛИЦА СТЕФАНОВА – 13 ГОДИНИ – „АРТ ПОПОВО” – ГРАД ПОПОВО.
  21. САМУИЛ ФИЛЧЕВ КРУМОВ – 6 КЛАС – ОУ „ХРИСТО БОТЕВ” – ГРАД ДОБРИЧ.
  22. МОМЧИЛ ЗЛАТКОВ ПЕТКОВ – 6 КЛАС,ОУ „ХРИСТО БОТЕВ” – ГРАД ДОБРИЧ.
  23. ГЕРГАНА ВАЛЕНТИНОВА – 4 КЛАС, ОДК – ГРАД ШУМЕН.
  24. ДИАНА ГЕОРГИЕВА – 5 КЛАС, СУ „НАЙДЕН ГЕРОВ” – ГРАД ВАРНА.
  25. ДАНИ ЙОРДАНОВ – 4 КЛАС, ОМЦ – ГРАД ДОБРИЧ.
  26. ЗОРНИЦА ЦЕКОВА – 7 КЛАС – ОМЦ – ГРАД ДОБРИЧ.
  27. КРИСТИЯН ХРИСТОВ – 5 КЛАС АРТ СТУДИО „АРМЕРО” – ГРАД ВРАЦА.
  28. ЕЛИЦА КРУМОВА – 5 КЛАС – АРТ СТУДИО – ГРАД ВРАЦА.
  29. КАТРИН ПЕТРОВА – АРТ СТУДИО – ГРАД ВРАЦА.
  30. ИВАНА ЕЙКОВА – 6 КЛАС – 1 ОУ „СВ.СВ.КИРИЛ И МЕТОДИЙ” – ГРАД ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ.
  31. МАРТИНА ФИДОСИЕВА – 7 КЛАС – 3 ОУ „ИВАН ВАЗИВ” – ГРАД БЕРКОВИЦА.
  32. МАРИНА ДИМИТРОВА – 12 ГОДИНИ, 3 ОУ „ИВАН ВАЗОВ” – ГРАД БЕРКОВИЦА.
  33. ИВАЙЛА ВЛАДИМИРОВА КОСТОВА – 6 КЛАС, 3 ОУ „ИВАН ВАЗОВ” – ГРАД БЕРКОВИЦА.
  34. ИЗАБЕЛ ПЕТРОВА –  7 КЛАС, 3 ОУ „Д-Р ПЕТЪР БЕРОН” – ГРАД МОНТАНА.
  35. БЕТИНА ПЕТКОВА – 5 КЛАС, 3 ОУ „Д-Р ПЕТЪР БЕРОН” – ГРАД МОНТАНА.
  36. ИЗАБЕЛА ЖИВКОВА – 6 КЛАС, 3 ОУ „Д-Р ПЕТЪР БЕРОН” – ГРАД МОНТАНА.
  37. НИЯ ДИМИТРОВА – 10 ГОДИНИ, 139 ОУ „ЗАХАРИ КРУША” – ГРАД СОФИЯ.
  38. ВИКТОРИЯ КОСТАДИНОВА – 5 КЛАС, СУ „СТОЯН ЗАИМОВ” – ГРАД ПЛЕВЕН.
  39. СИМОНА ВЪЛКОВА – 6 КЛАС, СУ „СТОЯН ЗАИМОВ” – ГРАД ПЛЕВЕН.
  40. ЙОАНА ВЕНЦИСЛАВОВА – 11 ГОДИНИ, СУ „СТОЯН ЗАИМОВ” – ГРАД ПЛЕВЕН.
  41. ТЕОДОРА ЕНЧЕВА ЕНЧЕВА – 4 КЛАС, 64 ОУ”СИМЕОН ВЕЛИКИ” – ГРАД СОФИЯ.
  42. РАЯ ПЕТРОВА – 6 КЛАС, 64 ОУ”СИМЕОН ВЕЛИКИ” – ГРАД СОФИЯ.
  43. КИРИЛ КИРИЛОВ ИВАНОВ – 5 КЛАС, 64 ОУ”СИМЕОН ВЕЛИКИ” – ГРАД СОФИЯ.
  44. ГЕНАДИ ГИНКОВ БЛАГОЕВ – 10 ГОДИНИ, СЕЛО ЛЕХЧЕВО , ОБЛАСТ МОНТАНА.
  45. РАЯ СТЕФАНОВА СТЕФАНОВА – 5 КЛАС, НУИ – ГРАД РУСЕ.
  46. СИМОНА МАРОВА – НУИ – ГРАД РУСЕ.
  47. ТОДОР ИЛИЕВ ТОДОРОВ – 7 КЛАС, ОУ „ХРИСТО БОТЕВ” – ГРАД ЕТРОПОЛЕ.
  48. МИХАЕЛА ИВАНОВА ДИМИТРОВА – 6 КЛАС, ОУ „ХРИСТО БОТЕВ” – ГРАД ЕТРОПОЛЕ.
  49. КРИСТИЯНА ГЕОРГИЕВА ДИМИТРОВА – 4 КЛАС, ОУ „СТЕФАН КАРАДЖА” – ГРАД ВАРНА.
  50. АНДРЕЯ ЙОРДАНОВА БАНКОВА – 13 ГОДИНИ, ОУ „ЦАНКО ЦЕРКОВСКИ” – ГРАД МИЗИЯ.
  51. ЙОАННА ЙОРДАНОВА ГЕОРГИЕВА – 12 ГОДИНИ, ОУ „ЦАНКО ЦЕРКОВСКИ” – ГРАД МИЗИЯ.
  52. ЕМИЛИЯ ДАНАИЛОВА ГЕОРГИЕВА – 6 КЛАС, ОУ „ЦАНКО ЦЕРКОВСКИ” – ГРАД МИЗИЯ.
  53. ЗЛАТА КУЛА – 10 КЛАС, ПМГ „ВАСИЛ ДРУМЕВ” – ГРАД ВЕЛИКО ТЪРНОВО.
  54. ВИКТОРИЯ ИВАНОВА ИВАНОВА – 10 КЛАС, ПМГ „ВАСИЛ ДРУМЕВ” – ГРАД ВЕЛИКО ТЪРНОВО.
  55. АВГУСТИНА ПРОДАНОВА – 9 КЛАС, ПМГ „ВАСИЛ ДРУМЕВ” – ГРАД ВЕЛИКО ТЪРНОВО.
  56. ХРИСТИЯНА ПЕТКОВА МИРЧЕВА – 8 ГОДИНИ, СУ „БАЧО КИРО” – ГРАД ЛЕТНИЦА.
  57. НАНСИ ЮЛИЯНОВА РУСИНОВА – 7 КЛАС, СУ „БАЧО КИРО” – ГРАД ЛЕТНИЦА.
  58. МАРГАРИТА КРЪСТЕВА – 8 ГОДИНИ, СУ „БАЧО КИРО” – ГРАД ЛЕТНИЦА.
  59. СЕВДЖАН ШЕРИФОВА ЮСЕИНОВА – 5 КЛАС, СУ „БАЧО КИРО” – ГРАД ЛЕТНИЦА.
  60. НИКОЛЕТА НИКОЛАЕВА – 9 КЛАС, СУ „ПЕТКО РАЧЕВ СЛАВЕЙКОВ „ ГРАД ТРЯВНА
  61. НИКОЛ ЖЕЛЕВА – 11 ГОДИНИ, СУ „ИВАН ВАЗОВ” – ГРАД ПЛЕВЕН.
  62. ЖУЛИАН ДИМОВ – 11 ГОДИНИ, АТЕЛИЕ „СТЕЛА И ДАРА” – ГРАД ДОБРИЧ.
  63. МАРИЯ ВЕЛИКОВА – 10 ГОДИНИ, АТЕЛИЕ „СТЕЛА И ДАРА” – ГРАД ДОБРИЧ.
  64. ДАЯНА МОМЧИЛОВА ДОНЧЕВА – ОУ „СВ.СВ.КИРИЛ И МЕТОДИЙ” – ГРАД ЛОВЕЧ.
  65. ЦВЕТАН АНГЕЛОВ – 5 КЛАС, 49 ОУ „БЕНИТО ХУАРЕС” – ГРАД СОФИЯ.
  66. РАЯ ГЕРГИНОВА ГЕРГИНОВА – 5 КЛАС, 49 ОУ „БЕНИТО ХУАРЕС” – ГРАД СОФИЯ.
  67. ДЕСИСЛАВА ЦОЧЕВА – 9 КЛАС, СУ „ИВАН ВАЗОВ” – ГРАД ПЛЕВЕН.
  68. ВИКТОР ИВАНОВ – 5 КЛАС, СУ „ИВАН ВАЗОВ” – ГРАД ПЛЕВЕН.
  69. ЯНИЦА ГЕОРГИЕВА – 3 КЛАС, СУ „П.Р.СЛАВЕЙКОВ” – ГРАД ТРЯВНА.
  70. НИКОЛЕТА ДИМИТРОВА СТОЙЧЕВА – 9 КЛАС, СУ „П.Р. СЛАВЕЙКОВ” – ГРАД ТРЯВНА.
  71. БЕТИНА ДОБРЕВА КОЛЕВА – 6 КЛАС, ОУ „НЕОФИТ РИЛСКИ” –ГРАД КИЛИФАРЕВО.
  72. СИМЕОН МАРИЯНОВ БОЯДЖИЕВ – 9 КЛАС, СУ „ВАСИЛ ЛЕВСКИ” – ГРАД ТРОЯН.
  73. ИВАН БОНЕВ ЩРЕГАРСКИ – 4 КЛАС, 107 ОУ „ХАН КРУМ” – ГРАД СОФИЯ.
  74. БОРЯНА ВЕСЕЛИНОВА ЛАЧЕВА – 5 КЛАС НУТИ – ГРАД СОФИЯ
  75. СТИЛИЯН ИВАНОВ ХРИСТОВ – 6 КЛАС – НУФИ – ГРАД КОТЕЛ.
  76. АЛЕКСАНДРИНА АЛЕКСАНДРОВА – 4 КЛАС – ШКОЛА „ПАЛИТРА” – С ОРЕШ, ОБЩИНА СВИЩОВ.
  77. АНАБЕЛА НИКОЛОВА – 4 КЛАС, ШКОЛА „ПАЛИТРА” – С. ОРЕШ, ОБЩИНА СВИЩОВ.
  78. МАГДАЛЕНА ТОНЕВА – 4 КЛАС, ШКОЛА „ПАЛИТРА” – С. ОРЕШ, ОБЩИНА СВИЩОВ.
  79. ВАНЕСА САИД