Национално Училище за Приложни Изкуства
"Професор Венко Колев" - Троян

Класиране | Новини

Виж всички новини

Класиране - 2019-02-28 г.

 

 ОСМИ   НАЦИОНАЛЕН КОНКУРС ЗА УЧЕНИЧЕСКА РИСУНКА

 

„ПЕЙЗАЖ ОТ МОЯТА БЪЛГАРИЯ” – 2019 ГОДИНА

 

 

КЛАСИРАНЕ

  

 

 

ПЪРВО МЯСТО

           МОНИКА ЗАХАРИЕВА – 15 ГОДИНИ – ГРАД ВИДИН

 

ВТОРО МЯСТО

  1. ИВОНА  ИВАНОВА – 7 КЛАС – ГРАД ПАВЛИКЕНИ

  2. ЦВЕТИНА КАМЕНОВА – 7 КЛАС – ГРАД МИЗИЯ

  3. МАЯ ТРАЙЧЕВА – 10 ГОДИНИ – ГРАД ЛОМ

 

ТРЕТО МЯСТО

  1. АЛЕКСАНДРИНА АЛЕКСАНДРОВА – 13 ГОДИНИ – С. ОРЕШ

  2. ГЕРГАНА ГАНКОВА – 9 ГОДИНИ – ГРАД СЕВЛИЕВО

 

СПЕЦИАЛНА ГРАМОТА

 

 

 

  1. Вяра Николова – 13 години – НУПИ”Проф.В.Колев” – гр. Троян

  2. 3 д клас – ОУ „А.Страшимиров” – гр. Бургас, р.л Христина Стоева

  3. Паолина Кирилова – 6 клас – 175 ОУ „В.Левски” – с. Мрамор

  4. Георги Танев – 8 клас – СУ”Г.Брегов” – гр. Пазарджик

  5. Ивайла Петрова – 15 години – „Арт Попово” – гр. Попово

  6. Стефани Терзиева – 5 клас – 1 ОУ „Св.св. Кирил и Методий” –град Гоце Делчев

  7. Камелия Николова – 15 години –  Арт клуб „Гея” – гр. Ловеч.

  8. Златина Гюрова – 6 клас – Арт ателие „Огледало” – гр. Варна.

  9. Камелия Александрова – 4 клас – Арт клуб „Гея” – гр. Ловеч.

     10.Веселина Петрова – 6 клас  - Арт ателие „Огледало” – гр. Варна.

     11.Мария-Екатерина Здравкова – 5 клас – ШИ „Млади виртуози” – гр. Сливен.

     12.Стелияна Вълевска – 5 клас – НУПИ „Проф.Венко Колев” – гр. Троян.

 

 

ГРАМОТА

 

 

  1. Даниел Стоянов – 5 клас – НУПИ”Проф.Венко Колев” – гр. Троян.
  2. Памела Иванова – 7 клас – 3 ОУ „Петър Берон” – гр. Монтана.
  3. Преслава Танева – 10 години – Школа „Арт Попово” – гр. Попово.
  4. Адриян Ганчев – 6 клас – ОУ”В.Левски” – гр. Ловеч.
  5. Мая Колева – 5 клас – НУПИ „Проф.Венко Колев” – гр. Троян.
  6. Александрина Янкова – ОМЦ „Захари Стоянов” – гр. Добрич.
  7. Катерина Златева – 13 години – Ателие „Стела и Дара” – гр. Добрич.
  8. Мартин Абаджиев – 3 клас – ШИ „Млади виртуози” – гр. Сливен.
  9. Вероника Николова – 5 клас – СУ”Бачо Киро” – гр. Летница.
  10. Валентина Павлова – 5 клас – 1 ОУ „Св.св.Кирил и Методий” – гр. Гоце Делчев
  11. Ния Панова – 5 клас – ОУ”Ц.Церковски” – гр. Мизия.
  12. Стефания Христова – 10 години – Школа”Арт Попово” – гр. Попово.
  13. Стиляна Благова – 12 години – 1 ОУ „Св.Климент Охридски” – гр. Пазарджик.
  14. Яна Чолакова – 6 клас – ШИ „Млади виртуози” – гр. Сливен.
  15. Петя Нешева – 5 клас – ОУ”Ц.Церковски” – гр. Мизия.
  16. Пламена Николова – 4 клас – ОУ”А.Страшимиров” – гр. Бургас.
  17. Симона Марова – 6 клас – НУ”Проф.В.Стоянов” – гр. Русе.
  18. Нели Стамболова – 11 години – ОУ”Н.Геров” – гр. Бургас.
  19. Силвия Илиева – 6 клас – 84 ОУ „В.Левски” – София, Герман.
  20. Мирела Димитрова – 7 клас – ОУ”П.Берон” – гр. Плевен.
  21. Йоанна Бобева – 7 клас – СУ”Б.Киро” – гр. Павликени.
  22. Лора Любчик – 5 клас – 2 ОУ „Д.Благоев” – гр. Благоевград.
  23. Алина Методиева – 7 клас – ОУ „Св.св.Кирил и Методий” – гр. Ловеч.
  24. Любомира Матова – 10 години – с. Орешак, община Троян.
  25. Кристина Велинова – 6 клас – ОУ „В.Левски” – гр. Ловеч.
  26. Алекс Маринков – 4 клас – Арт ателие „Огледало” – гр. Варна.
  27. Ивайла Иванова – 12 години – Арт школа „Колорит” – гр. Плевен.
  28. Христина Георгиева – 10 години – „Арт Попово” – гр. Попово.
  29. Жулиан Димов – 12 години – Ателие „Стела и Дара4 – гр. Добрич.
  30. Даяна Даниелова – 6 клас – ОУ „В.Левски” – гр. Ловеч.
  31. Валентина Павлова – 5 клас – 1 ОУ „Св.св.Кирил и Методий” – гр. Гоце Делчев.
  32. Виктория Емилова – 10 години – ШИИ НЧ „Развитие 1870” – гр. Севлиево.
  33. Веселина Коюмджиева – ОМЦ „Захари Стоянов” – гр. Добрич.
  34. Зорница Каменова – 7 клас – ОУ”Ц.Церковски” – гр. Мизия.
  35. Симона Берчева – 7 клас – ОУ”Ц.Церковски” – гр. Мизия.
  36. Михаела Георгиева – 5 клас – ОУ”Ц.Церковски” – гр. Мизия.
  37. Кремена Георгиева – 12 години – ШИИ НЧ „Развитие 1870” – гр. Севлиево.
  38. Калоян Петров – 9 клас – СУ „Д.Маринов4 – гр. Лом.
  39. Ивона-Сияна Стоянова – 12 години – Школа „Арт Попово” – гр. Попово.
  40. Ния Панова – 5 клас – ОУ „Ц.Церковски” – гр. Мизия.
  41. Рая Някшолова – 12 години – Студио „Невена Серафимова” – гр. София.
  42. Йоана Иванова – Арт ателие „Огледало” – гр. Варна.
  43. Емилия Георгиева – 7 клас – ОУ”Ц.Церковски” – гр. Мизия.
  44. Клер-Никол Стоянова – 5 клас- НУПИ „Проф.В.Колев” – гр. Троян.

 

 

  

 

ГРАМОТИ НА ШКОЛИ

ПО ИЗОБРАЗИТЕЛНО ИЗКУСТВО

 

 

 

  1. Арт ателие „Огледало” – град Варна.
  2. „Арт Попово” – град попово.
  3. Арт клуб „Гея” – гр. Ловеч.
  4. Ателие „Стела и Дара” – гр. Добрич.
  5. ШИИ „Палитра” – с. Ореш, община Свищов.
  6. ШИ „Млади виртуози” – гр. Сливен.
  7. ОУ”Цанко Церковски” – гр. Мизия – Цветелина Митова.